image
image
image
image

Korthaar varieteiten

 

Standaard Korthaar pups



Naam NTC-FokkerH.C. NIJHUIS
Kennelnaamv. d. HERMELS HOEVE
Geboortedatum pups 1 juni 2018
PlaatsELIM
Telefoonnr(s)0528 351 537
Mailadresnijh1534@planet.nl
Websitewww.teckelhouse.nl
  
Naam NTC-FokkerG.H. ROEMERS
Kennelnaamv. 't TAKKENBOSCH
Geboortedatum pups 27 juli 2018
PlaatsHOOGHALEN
Telefoonnr(s)0593 592 923
Mailadresroemers@takkenbosch.nl
Websitewww.takkenbosch.nl
  
Naam NTC-FokkerA.G. van VEELEN - ZEILMAKER
KennelnaamD' ALIE's DOG
Geboortedatum pups 22 juli 2018
PlaatsEPE
Telefoonnr(s)0578 661 685
Mailadresalievanveelen@gmail.com
Websitewww.daliesdog.nl
  
Naam NTC-FokkerP.H.M. STIJNS
KennelnaamMOSTIN ARAGOLEON
Geboortedatum pups 13 augustus 2018
PlaatsLEMELERVELD
Telefoonnr(s)0572-371296 -
Mailadresmostin.aragoleon@gmail.com
Websitehttps://mostinaragoleon.weebly.com/
  
Naam NTC-FokkerH.C. NIJHUIS
Kennelnaamv. d. HERMELS HOEVE
Geboortedatum pups 12 juli 2018
PlaatsELIM
Telefoonnr(s)0528 351 537
Mailadresnijh1534@planet.nl
Websitewww.teckelhouse.nl
  
Naam NTC-FokkerF.R. KIJLSTRA
Kennelnaamvan KENOBY
Geboortedatum pups 24 juli 2018
PlaatsLUTTELGEEST
Telefoonnr(s)0527-20522306-30091257
Mailadreskennelvankenoby@gmail.com
Websitewww.kenoby.nl
  
Naam NTC-FokkerM.H.A. de GRUYTER
KennelnaamMEANDER
Geboortedatum pups 12 augustus 2018
PlaatsLEKKERKERK
Telefoonnr(s)0180 664 049
Mailadresmeander@deweimaraner.com
Websitewww.meanderteckels.com
  

Dwerg Korthaar pups

Naam NTC-FokkerT.A.E. OLIEKAN
KennelnaamJUDIFAX
Geboortedatum pups 28 augustus 2018
PlaatsIJHORST
Telefoonnr(s)06-22183860
Mailadresjudifax@hotmail.com
Websitewww.judifax.eu
  
Naam NTC-FokkerE.J.G WASSENAAR
KennelnaamOf DIGGIN'WOODS
Geboortedatum pups 28 augustus 2018
PlaatsHOOFDDORP
Telefoonnr(s)06-27159945
Mailadresinfo@dwergteckel.com
Websitewww.dwergteckel.com
  

Kaninchen Korthaar pups